Veiledning

Kjernen i Insj ligger i vår veiledningstjeneste, hvor dette er et tilbud alle studenter kan dra nytte av – helt gratis!

Hva kan vi gjøre for deg?

Vi har forskjellige veiledere med ulike akademiske bakgrunner, hvor de alle på en eller annen måte har erfaring med forettningsutvikling. Så istedenfor å hoppe ut i entreprenørskapsverdenen helt på egenhånd, tilbyr vi hjelp fra erfarne veiledere som har jobbet med å etablere bedrifter tidligere. De kan hjelpe deg med å unngå typiske feil som er vanlig å lære på den vanskelige måten, i tillegg til å generelt være en god støttespiller og motivere deg til å nå dine mål.

Insj tilbyr minst 6 timer veiledning for de som ønsker. Om man ønsker videre veiledning etter disse timene blir man tilbudt en fast veileder som dere selv koordinerer møter og lignende med. Her er det tatt høyde for at studiehverdagen kan gjøre møtetider vanskeligere, og det vil derfor være fleksibelt når det kommer til disse faste møtene.

Vår motivasjon for å veilede

Vi tror at mange gode ideer som potensielt kunne ha løst mange problemer, rett og slett aldri blir utført fordi det kan virke veldig skummelt å kaste seg ut i det. Vi tror at mye av dette kommer av mangel på erfaring, hvor man står veldig alene i entreprenørskapsverdenen. Dette kan raskt føre til at man gjør noen feil som kunne blitt unngått om man hadde noen med erfaring med seg.

Våre veiledere vil være den personen med erfaring, vi ønsker at så mange studenter som mulig bare skal kaste seg ut i det og forsøke å løse de problemene de brenner for. På denne måten vil man ikke være så alene. Vi tilbyr hjelp til alt i fra ren forettningsutvikling til å generelt være tilgjengelig for å hjelpe deg med usikkerheter og spørsmål som måtte oppstå underveis.

 

Igjennom dette håper vi at det blir mindre skummelt å prøve seg som entreprenør, forhåpentligvis blir flere studenter ønsker å realisere ideene sine!

Møt våre veiledere

rpt

Sotirios Tsolantas

Head of Coaches

sotirios@insjuio.no

IMG_5205

Linn-Kristin S. Larsen

Deputy Head Coach

llarsen@Insjuio.no

RoundWB

Bernat R. Escobedo

bernat@insjuio.no

lastver

Eric Berhan

eric@Insjuio.no

image

Niklas Tyler Husefest

niklas@insjuio.no

Knowledge and Innovation Communities
KIC
Foto. Mikael Wallerstedt

Dapeng Lan

dapeng@Insjuio.no

Marbiya Mozappar

marbiya@insjuio.no

IMG_5205

Linn-Kristin S. Larsen

llarsen@Insjuio.no

Uswatun pic

Uswatun Hasanah Isna Kamalia

uswatun@insjuio.no